Author Topic: Klub modelarski zapaÅ‚czany :)  (Read 10537 times)

Arvena

  • adept
  • *
Klub modelarski zapałczany :)
« on: July 06, 2011, 08:40:41 AM »
CoÅ› czego nie ma (raczej) w Polsce i można byÅ‚o na tym pomyslec, znowu.  Co prawda ciÄ™zko zebrać chÄ™tnych na takie przedsiÄ™wziÄ™cie ale spróbować można. Cos na wzór ZTS Lublin chociażby.

Ps. Wiem, że na forum wypowiadaja się 4 osoby, ale podyskutować już można. ;)

Martin

  • BudujÄ™, wiÄ™c jestem!
  • Administrator
  • fachowiec
  • *****
Odp: Klub modelarski zapałczany :)
« Reply #1 on: July 06, 2011, 09:27:39 AM »
Pomysł stary jak świat, który siedzi w mojej głowie od kilku lat. Chyba na starym forum też ten topic był.

Jednak widzę kilka problemów z tym związanych:

Modelarze zapałczani są rozrzuceni po całej Polsce. Ideą takiego klubu jest to że jego członkowie się spotykają. Cieżko będzie zmusić kogoś kto przyjedzie z końca Polski by wypić ze mna bezalkoholowe pepsi, częściej niż raz do roku. W moim województwie nie ma znanych mi modelarzy (oprócz tego Pana od kościołów) więc nie widzę wielu potencjalnych członków. Do tego muszą być to ludzie z Pasją jak wspomniani Panowie z ZTS Lublin a tych mamy jeszcze mniej. Kolejna sprawa wolałbym ludzi powyżej 18 lat z takich czy innych względów.

Jeśli by się znalazła inna osoba w moim regionie to pewnie bym cos próbował stworzyć inaczej nie widzę sensu.


KiedyÅ› myÅ›laÅ‚em o innej możliwoÅ›ci - jako ze posiadam jakieÅ› kontakty z zaÅ‚ożycielami ZTS Lublin, (co prawda ostatnio przygasÅ‚y ale można sie przypomnÄ™) to pomyÅ›laÅ‚em nad doÅ‚Ä…czeniem do ich klubu jeÅ›li by wyrazili na to zgodÄ™ w sekcji modele z zapaÅ‚ek.  Nie wysyÅ‚aÅ‚em zapytania w tej sprawie, ale może siÄ™ zbiorÄ™ i napisze ;).
Niektórzy mówią, że modelarstwo to sport... Przy moich modelach ekstremalny ;)

Andrzej

  • fachowiec
  • ***
Odp: Klub modelarski zapałczany :)
« Reply #2 on: July 15, 2011, 09:57:22 AM »
Pomysł ciekawy, ale martin już wspomniał o paru najważniejszych problemach. Tworzenie klubu z ludzmi rozsianymi po całej Polsce mija się z celem takiego przedsięwzięcia.

Martin

  • BudujÄ™, wiÄ™c jestem!
  • Administrator
  • fachowiec
  • *****
Odp: Klub modelarski zapałczany :)
« Reply #3 on: October 15, 2011, 11:34:50 PM »
JAk będzie okazja to porozmawiam z Panami z ZTS LUblin o powiedzmy sekcji zapałanej ;)
Niektórzy mówią, że modelarstwo to sport... Przy moich modelach ekstremalny ;)

 

Sitemap 1 2 3 4 5