Tematyka zapałczana > Ogólna dyskusja

VIII Lubelskie Spotkania Modelarskie Lublin, 16 - 17 listopada 2013 r.

(1/14) > >>

Andrzej:
VIII Lubelskie Spotkania Modelarskie
Lublin, 16 - 17 listopada 2013 r.
 
Galeria „OLIMP” AL. Spółdzielczości Pracy 34, Lublin

http://www.ztslublin.pl/wystawy/lsm2013.html


--- Quote ---KATEGORIA SPECJALNA VIII LUBELSKICH SPOTKAŃ MODELARSKICH:

 PAC – Pacyfik 1941-1945 czyli wszystko to, co ma coÅ› wspólnego z wydarzeniami na Pacyfiku w latach 1941-1945.

--- End quote ---


Akurat Martin dla Twojego Fuso kategoria marzenie, gdyby dopuścili model z zapałek. Chociaż mam nadzieję, że i tak będziesz.

Martin:

--- Quote ---Chociaż mam nadzieję, że i tak będziesz.

--- End quote ---

Termin wyjątkowo mi nie pasuje - jeśli będzie czym przyjechać i nie będę miał zjazdu na podyplomówce, wtedy zapewne się zabiorę.

Reyes:
http://forum-zapalki.eu/viii-lubelskie-spotkania-modelarskie-16-17-11-2013-t3711.html

--- Quote ---Jest szansa na prawdziwy konkurs modeli z zapałek, zapewne pierwszy i jedyny w Polsce. Jeżeli będzie co najmniej 3 wystawiających (ilość modeli dowolna!) to rozegramy klasę konkursową.
--- End quote ---

 :o

Martin:
Hmm...zastanawiam o jakiej klasie konkursową mówią, bo widzę tylko ogólną. Wybieranie pomiędzy domkami, okrętami czy pojazdami może być dość dziwne, nawet na zasadzie podoba mi się/nie podoba. Pomijając że konkurencyjnych modeli nie ma w Polsce, chyba że stadiony/domki.

imek46:
Witam.

Może się przestawię. Imieliński Zbigniew. Jestem jednym z organizatorów Lubelskich Spotkań Modelarskich. Nie wiem kto wrzucił ten temat, bez konsultacji z nami, ale okej. Jest taka nasza myśl, aby w tym roku obok konkursu modeli plastikowych i kartonowych odbył się również po raz pierwszy konkurs modeli z zapałek. Chcemy się do tego zabrać, ale pierwsze pytanie do was jest takie. Czy w tym konkursie zrobić kategorie modeli:
- okrętów
- samolotów
- pojazdów
- budowli.
Jakie sÄ… wasze sugestie w tym przypadku. Ja myÅ›lÄ™, ze swej strony, że taki podziaÅ‚ byÅ‚y najbardziej sprawiedliwy. Tylko jest jeden warunek, który trzeba speÅ‚nić. Aby kategoria byÅ‚a rozegrana musi być min trzy modele, różnych wykonawców. Dlatego tylko od was bÄ™dzie zależeć jaka bÄ™dzie ilość modeli. MyÅ›lÄ™, że na razie nie ma co robić podziaÅ‚u na senior i junior, bo musimy zobaczyć ile w ogóle bÄ™dzie modeli. W razie czego zawsze można zrobić taki podziaÅ‚.  Teraz panowie jeszcze jedna ważna rzecz. My jako organizatorzy nie bierzemy udziaÅ‚u w konkursach, natomiast oceniamy caÅ‚ość modeli. Ja widzieli byÅ›cie ocenÄ™ modeli z zapaÅ‚ek, bo powiem szczerze w swoim komitecie organizacyjnym mamy modelarzy plastikowych, kartonowych a na modelach z zapaÅ‚ek to Å›rednio siÄ™ znamy. Ocena modeli jest na zasadzie "podoba siÄ™ - nie podoba" Strona nasza z regulaminem imprezy to www.ztslublin.pl/wystawy/lsm2013.html
Czekam na odzew i wasze sugestie.
Pozdrawiam Imieliński Zbigniew ZTS Lublin

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Sitemap 1 2 3 4 5 
Go to full version