Tematyka zapałczana > Pojazdy cywilne i wojskowe

M1 Abrams

(1/3) > >>

Martin:
DÅ‚ugo nic nie pisaÅ‚em, bo po ostatnim modelu na kilka miesiÄ™cy zawiesiÅ‚em pracÄ™ na modelami. W przerwie Å›wiÄ…tecznej postanowiÅ‚em wrócić z nowym modelem, którego wykonanie planowaÅ‚em praktycznie od kilku lat. Na warsztat poszedÅ‚ amerykaÅ„ski czoÅ‚g M1 Abrams na którym zamontowane  bÄ™dzie wyposażenie TUSK. OryginaÅ‚:
[attachimg=6]


Zdjęcia są z grudnia:

[attachimg=2]
[attachimg=3]
[attachimg=4]
[attachimg=5]
[attachimg=1]

Reyes:
Już myślałem, że porzuciłeś to hobby, bo nic nie pisałeś na forum oraz gg.

 Fajny model siÄ™ zapowiada, mam nadziejÄ™, że nie bÄ™dziesz go dÅ‚ugo budowaÅ‚ i czÄ™sto aktualizowaÅ‚ temacik :)

Co z LSM w tamtym roku, nie byłeś?

Martin:
Na kilka miesięcy odsunąłem to hobby, przytłoczony innymi obowiązkami i szczerze mówiąc brakiem zapału do pracy.
Obecnie mam rozpoczętych 5 modeli i postanowiłem w tym roku się do nich przysiąść.

Teraz mam sesje na podyplomówce, więc luty/marzec będzie odprężeniem, aczkolwiek ciągle coś dokładam do tego modelu.

W tamtym roku nie byłem na LSM, raz nie miałem co pokazać, dwa konkursu nie było i pewnie już nie będzie.

Pracuje też nad nową stroną i rozbudową/nową wersją poradników mam nadzieję, że w tym roku.

Na gg mnie nie ma, najlepiej pisać do mnie na FB, bo maile lądują w spamie i często ich nawet nie odczytam.

lutka1093:
jak oglądam wasze dzieła to wydają mi się tak niesamowite i takie nierealne aby coś podobnego wyszło spod moich rąk!
gratuluje no pojazd już wygląda the best!

Martin:
Powoli dodaje szczegóły do modelu.


[attach=1]

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Sitemap 1 2 3 4 5 
Go to full version