Tematyka zapałczana > Pojazdy cywilne i wojskowe

AT-AT, AT-ST Star Wars

(1/2) > >>

Martin:
Pare osób pytało czy jeszcze bawię się zapałkami, więc odpowiadam. Od października pracuję nad At-At czyli za wiki Uniwersalny Lądowy Transporter Opancerzony – fikcyjny pojazd bojowy z uniwersum Gwiezdnych Wojen, używany głównie przez siły Imperium. Filmowy wygląd

Model miał mieć części ruchome, ale ostatecznie zmieniłem koncepcję. Stan obecny to 98% ukończenia.


[attach=1]
[attach=2]
[attach=3]





Reyes:
Zacny model, już sądziłem że sie wycofałeś, bo ten rodzaj modelarstwa chyba umarł w Polsce.

Co następnego może AT-ST :D
[attach=2]

Martin:

--- Quote --- już sądziłem że sie wycofałeś, bo ten rodzaj modelarstwa chyba umarł w Polsce.
--- End quote ---

Boleje nad tym, że ten nietypowy rodzaj modelarstwa umarł w Polsce. Wszyscy czynnie budujący modele, głownie na http://forum-zapalki.eu obecnie się wycofali (prawdopodobnie), sądząc po relacjach a raczej ich braku.

Co do mnie to się nie wycofałem oczywiście, tylko inne zobowiązania przeszkodziły mi w realizacji swoich planów budowy modeli. Zwyczajnie nie miałem na to czasu.


--- Quote ---Co następnego może AT-ST
--- End quote ---

Dokładnie ten pojazd obecnie robię i chce go zrobić maks do końca lutego. :) Uwielbiam star warsy i kiedyś planowałem wykonać większość pojazdów z tego filmu. Może kiedyś się uda. Aczkolwiek do wrzesnia (do konkursu w mojej miejscowości) chce wykonać coś innego wiec pewnie realizację tego zamierzenia odłożę na później.

Andrzej:


--- Quote ---Co następnego może AT-ST
--- End quote ---


--- Quote ---Dokładnie ten pojazd obecnie robię i chce go zrobić maks do końca lutego. :)

--- End quote ---

Nie chce sie czepiać ale mamy poÅ‚owÄ™ czerwca  ;D

Martin:
Tak to jest u mnie niestety  ;)

Co do modelu jest w 95% ukończony i do konca następnego tygodnia powinny być fotki.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Sitemap 1 2 3 4 5 
Go to full version