Author Topic: M1 Abrams  (Read 12445 times)

Martin

  • BudujÄ™, wiÄ™c jestem!
  • Administrator
  • fachowiec
  • *****
M1 Abrams
« on: January 06, 2016, 07:50:04 PM »
DÅ‚ugo nic nie pisaÅ‚em, bo po ostatnim modelu na kilka miesiÄ™cy zawiesiÅ‚em pracÄ™ na modelami. W przerwie Å›wiÄ…tecznej postanowiÅ‚em wrócić z nowym modelem, którego wykonanie planowaÅ‚em praktycznie od kilku lat. Na warsztat poszedÅ‚ amerykaÅ„ski czoÅ‚g M1 Abrams na którym zamontowane  bÄ™dzie wyposażenie TUSK. OryginaÅ‚:
[attachimg=6]


Zdjęcia są z grudnia:


[attachimg=2]
[attachimg=3]
[attachimg=4]
[attachimg=5]
[attachimg=1]
Niektórzy mówią, że modelarstwo to sport... Przy moich modelach ekstremalny ;)

Reyes

  • stażysta
  • **
Odp: M1 Abrams
« Reply #1 on: January 08, 2016, 12:35:37 PM »
Już myślałem, że porzuciłeś to hobby, bo nic nie pisałeś na forum oraz gg.

 Fajny model siÄ™ zapowiada, mam nadziejÄ™, że nie bÄ™dziesz go dÅ‚ugo budowaÅ‚ i czÄ™sto aktualizowaÅ‚ temacik :)

Co z LSM w tamtym roku, nie byłeś?

Martin

  • BudujÄ™, wiÄ™c jestem!
  • Administrator
  • fachowiec
  • *****
Odp: M1 Abrams
« Reply #2 on: January 11, 2016, 09:24:25 AM »
Na kilka miesięcy odsunąłem to hobby, przytłoczony innymi obowiązkami i szczerze mówiąc brakiem zapału do pracy.
Obecnie mam rozpoczętych 5 modeli i postanowiłem w tym roku się do nich przysiąść.

Teraz mam sesje na podyplomówce, więc luty/marzec będzie odprężeniem, aczkolwiek ciągle coś dokładam do tego modelu.

W tamtym roku nie byłem na LSM, raz nie miałem co pokazać, dwa konkursu nie było i pewnie już nie będzie.

Pracuje też nad nową stroną i rozbudową/nową wersją poradników mam nadzieję, że w tym roku.

Na gg mnie nie ma, najlepiej pisać do mnie na FB, bo maile lądują w spamie i często ich nawet nie odczytam.
Niektórzy mówią, że modelarstwo to sport... Przy moich modelach ekstremalny ;)

lutka1093

  • milczek
Odp: M1 Abrams
« Reply #3 on: February 16, 2016, 01:14:07 PM »
jak oglądam wasze dzieła to wydają mi się tak niesamowite i takie nierealne aby coś podobnego wyszło spod moich rąk!
gratuluje no pojazd już wygląda the best!

Martin

  • BudujÄ™, wiÄ™c jestem!
  • Administrator
  • fachowiec
  • *****
Odp: M1 Abrams
« Reply #4 on: February 21, 2016, 02:46:19 PM »
Powoli dodaje szczegóły do modelu.


[attach=1]
Niektórzy mówią, że modelarstwo to sport... Przy moich modelach ekstremalny ;)

Martin

  • BudujÄ™, wiÄ™c jestem!
  • Administrator
  • fachowiec
  • *****
Odp: M1 Abrams
« Reply #5 on: September 17, 2016, 04:54:10 PM »
Wracam po 7 miesięcznej przerwie z nową stroną i modelem. Abrams stoi z pól roku w 95% ukończony i pewnie do końca tygodnia go skończe.
[attachimg=1]
Niektórzy mówią, że modelarstwo to sport... Przy moich modelach ekstremalny ;)

Andrzej

  • fachowiec
  • ***
Odp: M1 Abrams
« Reply #6 on: October 09, 2016, 12:14:52 PM »
Strona genialna, fantastyczne zdjęcia. Będziesz jeszcze coś dodawał do niej? Abrams zapowiada się fajnie.

Widzę, że już nie budujesz z takim zapałem, mam nadzieję,. że zobaczymy jeszcze parę fajnych modeli, jakieś plany na przyszłość w tym kierunklu? ;)

Martin

  • BudujÄ™, wiÄ™c jestem!
  • Administrator
  • fachowiec
  • *****
Odp: M1 Abrams
« Reply #7 on: October 09, 2016, 01:55:05 PM »
Myślałem nad filmikami modeli jednak chwilowo tego nie realizuje, może w następnym roku, w wakacje.

Quote
Widzę, że już nie budujesz z takim zapałem, mam nadzieję,. że zobaczymy jeszcze parę fajnych modeli, jakieś plany na przyszłość w tym kierunklu
.
Cóż dużo czasu zajęła mi strona, ukÅ‚adanie kostki itd.  oraz inne dodatkowe zobowiÄ…zania w pracy. OczywiÅ›cie nie buduje już z takim samym zapaÅ‚em jak kiedyÅ›, tak to już jest. Duża motywacjÄ… byÅ‚y dla mnie wystawy, teraz już ich nie ma dlatego siedzÄ™ nad zapaÅ‚kami mniej czasu.

Plany? jak wymęczę abramsa, wrócę do starych modeli, których mam kilka rozpoczętych tj. King Tiger II, Sioux H-13, mam szkielet helikopterka Agusta A129 Mangusta oraz obłożony zapałkami pokład Nisshin, więc na najbliższy rok to będą moje przypuszczalnie modele.
Rozważam też budowę jakiegoś dużego modelu, większego niż Fuso prawdopodobnie Yamato, który miałem budować zamiast Fuso, np w 1:110 lub 1:120., jednak to min 2 lata. :)
Niektórzy mówią, że modelarstwo to sport... Przy moich modelach ekstremalny ;)

Reyes

  • stażysta
  • **
Odp: M1 Abrams
« Reply #8 on: October 09, 2016, 02:06:40 PM »
Martin wróciÅ‚  ;)

Strona rzeczywiście świetna gratulacje!

Quote
Rozważam też budowę jakiegoś dużego modelu, większego niż Fuso prawdopodobnie Yamato, który miałem budować zamiast Fuso, np w 1:110 lub 1:120., jednak to min 2 lata.

To daje ok. 220cm lub 240cm naprawdę były spory...

Martin

  • BudujÄ™, wiÄ™c jestem!
  • Administrator
  • fachowiec
  • *****
Odp: M1 Abrams
« Reply #9 on: October 30, 2016, 10:12:39 AM »
Model dawno skończony, czekam na ładną pogodę by zrobić jakieś fajne zdjecia.
[attach=1][attach=2][attach=3][attach=4]
Niektórzy mówią, że modelarstwo to sport... Przy moich modelach ekstremalny ;)

Martin

  • BudujÄ™, wiÄ™c jestem!
  • Administrator
  • fachowiec
  • *****
Odp: M1 Abrams
« Reply #10 on: November 01, 2016, 03:50:19 PM »
Niektórzy mówią, że modelarstwo to sport... Przy moich modelach ekstremalny ;)

Andrzej

  • fachowiec
  • ***
Odp: M1 Abrams
« Reply #11 on: November 07, 2016, 07:53:29 PM »
Świetny model oraz zdjecia na stronie, jak zwykle trzymasz poziom. Co następnego w kolejce?

Martin

  • BudujÄ™, wiÄ™c jestem!
  • Administrator
  • fachowiec
  • *****
Odp: M1 Abrams
« Reply #12 on: November 09, 2016, 07:13:31 PM »
Rozpocząłem projekt, do którego zabierałem się od ponad 10 lat, ale na razie nie będę nic pokazywał bo nie wiem jak mi wyjdzie. ;)
Niektórzy mówią, że modelarstwo to sport... Przy moich modelach ekstremalny ;)

 

Sitemap 1 2 3 4 5