Author Topic: M1 Abrams  (Read 5674 times)

Martin

• Buduj─?, wi─?c jestem!
  • Administrator
  • fachowiec
M1 Abrams
« on: January 06, 2016, 07:50:04 pm »
D??ugo nic nie pisa??em, bo po ostatnim modelu na kilka miesi─?cy zawiesi??em prac─? na modelami. W przerwie ??wi─?tecznej postanowi??em wr??ci─? z nowym modelem, kt??rego wykonanie planowa??em praktycznie od kilku lat. Na warsztat poszed?? ameryka??ski czo??g M1 Abrams na kt??rym zamontowane  b─?dzie wyposa??enie TUSK. Orygina??:
[attachimg=6]

Zdj─?cia s─? z grudnia:

[attachimg=2]
[attachimg=3]
[attachimg=4]
[attachimg=5]
[attachimg=1]
Niekt??rzy m??wi─?, ??e modelarstwo to sport... Przy moich modelach ekstremalny ;)

Reyes

• sta??ysta
  • **
Odp: M1 Abrams
« Reply #1 on: January 08, 2016, 12:35:37 pm »
Ju?? my??la??em, ??e porzuci??e?? to hobby, bo nic nie pisa??e?? na forum oraz gg.

Fajny model si─? zapowiada, mam nadziej─?, ??e nie b─?dziesz go d??ugo budowa?? i cz─?sto aktualizowa?? temacik :)

Co z LSM w tamtym roku, nie by??e???

Martin

• Buduj─?, wi─?c jestem!
  • Administrator
  • fachowiec
« Reply #2 on: January 11, 2016, 09:24:25 am »
Na kilka miesi─?cy odsun─???em to hobby, przyt??oczony innymi obowi─?zkami i szczerze m??wi─?c brakiem zapa??u do pracy.
Obecnie mam rozpocz─?tych 5 modeli i postanowi??em w tym roku si─? do nich przysi─???─?.

Teraz mam sesje na podyplom??wce, wi─?c luty/marzec b─?dzie odpr─???eniem, aczkolwiek ci─?gle co?? dok??adam do tego modelu.

W tamtym roku nie by??em na LSM, raz nie mia??em co pokaza─?, dwa konkursu nie by??o i pewnie ju?? nie b─?dzie.

Pracuje te?? nad now─? stron─? i rozbudow─?/now─? wersj─? poradnik??w mam nadziej─?, ??e w tym roku.

Na gg mnie nie ma, najlepiej pisa─? do mnie na FB, bo maile l─?duj─? w spamie i cz─?sto ich nawet nie odczytam.
Niekt??rzy m??wi─?, ??e modelarstwo to sport... Przy moich modelach ekstremalny ;)

lutka1093

• milczek
« Reply #3 on: February 16, 2016, 01:14:07 pm »
jak ogl─?dam wasze dzie??a to wydaj─? mi si─? tak niesamowite i takie nierealne aby co?? podobnego wysz??o spod moich r─?k!
gratuluje no pojazd ju?? wygl─?da the best!

Martin

• Buduj─?, wi─?c jestem!
  • Administrator
  • fachowiec
« Reply #4 on: February 21, 2016, 02:46:19 pm »
Powoli dodaje szczeg????y do modelu.

[attach=1]

Martin

• Buduj─?, wi─?c jestem!
  • Administrator
  • fachowiec
« Reply #5 on: September 17, 2016, 04:54:10 pm »
Wracam po 7 miesi─?cznej przerwie z now─? stron─? i modelem. Abrams stoi z p??l roku w 95% uko??czony i pewnie do ko??ca tygodnia go sko??cze.
[attachimg=1]

Andrzej

• fachowiec
« Reply #6 on: October 09, 2016, 12:14:52 pm »
Strona genialna, fantastyczne zdj─?cia. B─?dziesz jeszcze co?? dodawa?? do niej? Abrams zapowiada si─? fajnie.

Widz─?, ??e ju?? nie budujesz z takim zapa??em, mam nadziej─?,. ??e zobaczymy jeszcze par─? fajnych modeli, jakie?? plany na przysz??o??─? w tym kierunklu? ;)

Martin

• Buduj─?, wi─?c jestem!
  • Administrator
  • fachowiec
« Reply #7 on: October 09, 2016, 01:55:05 pm »
My??la??em nad filmikami modeli jednak chwilowo tego nie realizuje, mo??e w nast─?pnym roku, w wakacje.

Widz─?, ??e ju?? nie budujesz z takim zapa??em, mam nadziej─?,. ??e zobaczymy jeszcze par─? fajnych modeli, jakie?? plany na przysz??o??─? w tym kierunklu
.
C???? du??o czasu zaj─???a mi strona, uk??adanie kostki itd.  oraz inne dodatkowe zobowi─?zania w pracy. Oczywi??cie nie buduje ju?? z takim samym zapa??em jak kiedy??, tak to ju?? jest. Du??a motywacj─? by??y dla mnie wystawy, teraz ju?? ich nie ma dlatego siedz─? nad zapa??kami mniej czasu.

Plany? jak wym─?cz─? abramsa, wr??c─? do starych modeli, kt??rych mam kilka rozpocz─?tych tj. King Tiger II, Sioux H-13, mam szkielet helikopterka Agusta A129 Mangusta oraz ob??o??ony zapa??kami pok??ad Nisshin, wi─?c na najbli??szy rok to b─?d─? moje przypuszczalnie modele.
Rozwa??am te?? budow─? jakiego?? du??ego modelu, wi─?kszego ni?? Fuso prawdopodobnie Yamato, kt??ry mia??em budowa─? zamiast Fuso, np w 1:110 lub 1:120., jednak to min 2 lata. :)

Reyes

• sta??ysta
  • **
« Reply #8 on: October 09, 2016, 02:06:40 pm »
Martin wr??ci??  ;)

Strona rzeczywi??cie ??wietna gratulacje!

Rozwa??am te?? budow─? jakiego?? du??ego modelu, wi─?kszego ni?? Fuso prawdopodobnie Yamato, kt??ry mia??em budowa─? zamiast Fuso, np w 1:110 lub 1:120., jednak to min 2 lata.

To daje ok. 220cm lub 240cm naprawd─? by??y spory...

Martin

• Buduj─?, wi─?c jestem!
  • Administrator
  • fachowiec
« Reply #9 on: October 30, 2016, 10:12:39 am »
Model dawno sko??czony, czekam na ??adn─? pogod─? by zrobi─? jakie?? fajne zdjecia.
[attach=1][attach=2][attach=3][attach=4]

Martin

• Buduj─?, wi─?c jestem!
  • Administrator
  • fachowiec
« Reply #10 on: November 01, 2016, 03:50:19 pm »

Andrzej

• fachowiec
« Reply #11 on: November 07, 2016, 07:53:29 pm »
?╣wietny model oraz zdjecia na stronie, jak zwykle trzymasz poziom. Co nast─?pnego w kolejce?

Martin

• Buduj─?, wi─?c jestem!
  • Administrator
  • fachowiec
« Reply #12 on: November 09, 2016, 07:13:31 pm »
Rozpocz─???em projekt, do kt??rego zabiera??em si─? od ponad 10 lat, ale na razie nie b─?d─? nic pokazywa?? bo nie wiem jak mi wyjdzie. ;)

Sitemap 1 2 3 4 5