Author Topic: AT-AT, AT-ST Star Wars  (Read 2913 times)

Martin

• Buduj─?, wi─?c jestem!
  • Administrator
  • fachowiec
AT-AT, AT-ST Star Wars
« on: January 20, 2018, 11:18:16 pm »
Pare os??b pyta??o czy jeszcze bawi─? si─? zapa??kami, wi─?c odpowiadam. Od pa??dziernika pracuj─? nad At-At czyli za wiki Uniwersalny L─?dowy Transporter Opancerzony Ô?? fikcyjny pojazd bojowy z uniwersum Gwiezdnych Wojen, u??ywany g????wnie przez si??y Imperium. Filmowy wygl─?d

Model mia?? mie─? cz─???ci ruchome, ale ostatecznie zmieni??em koncepcj─?. Stan obecny to 98% uko??czenia.

[attach=1]
[attach=2]
[attach=3]

Niekt??rzy m??wi─?, ??e modelarstwo to sport... Przy moich modelach ekstremalny ;)

Reyes

• sta??ysta
  • **
Odp: AT-AT - Uniwersalny L─?dowy Transporter Opancerzony Star Wars
« Reply #1 on: January 22, 2018, 07:47:34 pm »
Zacny model, ju?? s─?dzi??em ??e sie wycofa??e??, bo ten rodzaj modelarstwa chyba umar?? w Polsce.

Co nast─?pnego mo??e AT-ST :D
[attach=2]

Martin

• Buduj─?, wi─?c jestem!
  • Administrator
  • fachowiec
« Reply #2 on: January 23, 2018, 07:09:48 pm »
ju?? s─?dzi??em ??e sie wycofa??e??, bo ten rodzaj modelarstwa chyba umar?? w Polsce.

Boleje nad tym, ??e ten nietypowy rodzaj modelarstwa umar?? w Polsce. Wszyscy czynnie buduj─?cy modele, g??ownie na http://forum-zapalki.eu obecnie si─? wycofali (prawdopodobnie), s─?dz─?c po relacjach a raczej ich braku.

Co do mnie to si─? nie wycofa??em oczywi??cie, tylko inne zobowi─?zania przeszkodzi??y mi w realizacji swoich plan??w budowy modeli. Zwyczajnie nie mia??em na to czasu.

Co nast─?pnego mo??e AT-ST

Dok??adnie ten pojazd obecnie robi─? i chce go zrobi─? maks do ko??ca lutego. :) Uwielbiam star warsy i kiedy?? planowa??em wykona─? wi─?kszo??─? pojazd??w z tego filmu. Mo??e kiedy?? si─? uda. Aczkolwiek do wrzesnia (do konkursu w mojej miejscowo??ci) chce wykona─? co?? innego wiec pewnie realizacj─? tego zamierzenia od??o??─? na p????niej.
Niekt??rzy m??wi─?, ??e modelarstwo to sport... Przy moich modelach ekstremalny ;)

Andrzej

• fachowiec
« Reply #3 on: June 16, 2018, 10:13:33 am »

Co nast─?pnego mo??e AT-ST

Dok??adnie ten pojazd obecnie robi─? i chce go zrobi─? maks do ko??ca lutego. :)

Nie chce sie czepia─? ale mamy po??ow─? czerwca  ;D

Martin

• Buduj─?, wi─?c jestem!
  • Administrator
  • fachowiec
« Reply #4 on: June 16, 2018, 07:00:21 pm »
Tak to jest u mnie niestety  ;)

Co do modelu jest w 95% uko??czony i do konca nast─?pnego tygodnia powinny by─? fotki.

Martin

• Buduj─?, wi─?c jestem!
  • Administrator
  • fachowiec
Odp: AT-AT, AT-ST Star Wars
« Reply #5 on: June 28, 2018, 10:18:34 pm »
Fotki s─? na moim fejsie, nied??ugo dodam na stron─? wi─?cej. 

Liczba zapa??ek ok 3 ty??. Wysoko??─? ok. 44 cm

[attachimg=1]

Andrzej

• fachowiec
Odp: AT-AT, AT-ST Star Wars
« Reply #6 on: June 30, 2018, 09:49:59 am »
Widzia??em na facebuku, kapitalny model. To ze budowany ze zdjec jeszcze na ogromny plus. Do tego te szczeg????y. Pewnie by??o trudno go wykona─?, powiesz cos o budowie.

Jakies plany na kolejne miesiace/lata?  ;)

Sitemap 1 2 3 4 5